Beaver Professional
Dystrybutor profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.

Produkty Beaver Professional znajdują się w ponad 7000 salonów w ponad 20 krajach na całym świecie (m. in. Francja, Portugalia, Dubaj, Węgry, Singapur, Australia, Hongkong, Tajlandia, Litwa, Ukraina).
BEAVER chce podzielić się ze wszystkimi urokiem i namiętnością, nalega na używanie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów. Stale wspiera profesjonalnych fryzjerów i salony piękności, proponując wiele nowych i unikatowych produktów do pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji  i trwałej ondulacji włosów – jest to najlepsze połączenie naturalnej i nowoczesnej technologii. Z całym sercem oddaje się dążeniom do doskonałości. Beaver jest dumny z jakości profesjonalnych produktów i usług dostarczanych klientkom i klientom na całym świecie.

Misja BEAVER

Oprócz zysku, cenna marka musi brać odpowiedzialność za wkład jaki wnosi do społeczeństwa. Laboratorium BEAVER od początku skupia się na poszukiwaniu naturalnej pielęgnacji. Do produkcji wszystkich naszych preparatów, zawsze używamy najlepszych naturalnych komponentów. Chcemy kontynuować zwiększanie użycia surowców organicznych, co pomoże tworzyć zdrowe i piękne życie.

Zapraszamy do współpracy

Kursy i szkolenia
 kursy fryzjerskie praktyki fryzjerskie
Kontakt:

Beaver Professional
Piłsudskiego 54
10-450 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: Fryzjerki.pl
telefon:
komórka:
Pokaż kontakt
785-200-362
785-200-362
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)