Jean Louis David C.H. King Cross Marcelin
Salony Jean Louis David są ściśle związane z modą i urodą. Wszystkie propozycje fryzur mają swoje odzwierciedlenie w tendencjach panujących w modzie.

Jean Louis David są największą siecią prestiżowych salonów w Polsce.
Marka powstała we Francji w latach sześćdziesiątych i cały czas pozostaje w awangardzie fryzjerstwa, kreując nowe trendy.  Jej znak firmowy to nowoczesne, praktyczne cięcie, naturalne kolory i fryzury dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej klientki i klienta.
Oferta Jean Louis David jest skierowana do klientów o wysokich wymaganiach, którzy poszukują luksusowych usług i wyjątkowego standardu obsługi.
Dostępne w salonach Jean Louis David katalogi ułatwiają wybór nowej fryzury. Zawieraj propozycje wszelkiego rodzaju strzyżeń, uczesań i koloryzacji włosów. Dzięki nim i z pomocą fryzjera, łatwiej znaleźć najlepszy dla siebie styl.
W trosce o najwyższy poziom usług fryzjerzy są regularnie szkoleni z nowych trendów i technik. W salonach Jean Louis David zwraca się dużą uwagę na życzenia klienta, wysłuchanie jego oczekiwań.
Salony JLD oferują pełną gamę strzyżeń damskich i męskich, szeroki wybór usług koloryzacji wykonywanych produktami L’oreal oraz luksusowe usługi pielęgnacyjne marek Kerastase i Urban Care Jean Louis David. Salony prowadzą również sprzedaż produktów marek Urban Care JLD, Urban Style JLD oraz Kerastase.
Sieci Jean Louis David jest rozwijana również poprzez udzielanie licencji franczyzowych.

Serwis bez zapisów. Zapraszamy!

Usługi fryzjerskie
 strzyżenie modelowanie
 mycie głowy baleyage/balejaż
 pasemka refleksy
 koloryzacja włosów / farbowanie dekoloryzacja
 prostowanie włosów układanie włosów
 upięcia okolicznościowe fryzury ślubne
 przedłużanie włosów zagęszczanie włosów
 regeneracja włosów
Kontakt:

Jean Louis David C.H. King Cross Marcelin
ul. Bukowska 156;
60-196 Poznań
woj. dolnośląskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: Fryzjerki.pl
telefon:
Pokaż kontakt
61 886 02 77
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)