Salon & Day SPA Escape
Salon Kosmetyczny Escape należy do grona najbardziej prestiżowych gabinetów SPA w Polsce. Pełen profesjonalizm i świadczenie usług kosmetycznych i fryzjerskich na najwyższym poziomie to tylko wybrane atuty naszego salonu.

Salon SPA Escape to cenione i lubiane przez Klientów miejsce. Ostatnio nasz salon kosmetyczny przeszedł metamorfozę i obecnie oferuje takie innowacyjne zabiegi, jak: mikrodermabrazja, depilacja laserowa, nowatorski makijaż czy peeling cukrowy, oraz masaż relaksacyjny gorącą czekoladą. O fachowość dba profesjonalna kosmetyczka, a wszystko odbywa się w wyjątkowo przytulnych wnętrzach, które sprawiają, że uroda, przyjemność i zdrowie łączą się w harmonijną całość. Całokształt daje poczucie pełnego spokoju oraz wyciszenia.

W salonie Escape spełniamy życzenia Pań oraz Panów, którzy na co dzień dbają o wyśmienitą kondycję ciała oraz duszy. Nasz wykwalifikowany zespół sprawi, że oczyszczenie twarzy, staranny makijaż czy coraz chętniej wybierane zabiegi - depilacja laserowa lub mikrodermabrazja, przyniosą w pełni pożądany efekt. Nasz salon SPA to miejsce, do którego chętnie będziesz wracać, wybierając masaż dający poczucie spokoju, relaksu i zapomnienia o troskach codziennego życia. Dzięki naszej miłej i życzliwej opiece, poczujesz się kimś wyjątkowym. Ustalimy Twoje własne potrzeby i dobierzemy najodpowiedniejsze do nich zabiegi. Dołożymy również starań, by czas u nas przebiegał w jak najprzyjemniejszej atmosferze. Już dziś zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez salon SPA Escape i przekonaj się, że warto nas jak najszybciej odwiedzić.

Usługi fryzjerskie
 strzyżenie modelowanie
 trwała baleyage/balejaż
 regeneracja włosów
Kosmetyka - zabiegi na twarz
 oczyszczanie maseczka
 lifting dotlenanie skóry
 mikrodermabrazja henna (brwi, rzęsy)
Kosmetyka - zabiegi na dłonie i stopy
 manicure parafina dłonie
 pedicure
Kosmetyka - zabiegi na ciało
 modelowanie sylwetki body wrapping
 masaż relaksacyjny masaż klasyczny
 drenaż limfatyczny peeling
 likwidacja przebarwień fotoodmładzanie
 depilacja depilacja laserowa
 wosk na nogi wosk pachy
 wosk biniki
Kontakt:

Salon & Day SPA Escape
Limanowskiego 11S
02-943 Warszawa
woj. mazowieckie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: Fryzjerki.pl
telefon:
Pokaż kontakt
022 642 33 58
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)