Salon Fryzjerski MARIW
Wyobraź sobie …
że Twoje włosy po profesjonalnym zabiegu fryzjerskim będą wyglądać tak żywo, świeżo i naturalnie jak kwiaty … od chwili gdy wyjdziesz z naszego salonu, aż do dnia gdy tam ponownie wrócisz …

Celem salonu MARIW jest oferowanie najlepszej jakości usług. Zdajemy sobie sprawę z tego że nie istnieją dwie identyczne osoby, dlatego do każdej klientki podchodzimy indywidualnie. Wszystkie oferowane usługi dobieramy  w zależności od Państwa oczekiwań i osobowości. Odpowiemy na każdy problem związany ze skórą głowy i włosami oraz dobierzemy odpowiednią fryzurę i kolor do każdego typu urody.  W naszym salonie zatrudniamy najlepszych specjalistów, których sami szkolimy. Ciągle też podnosimy nasze umiejętności, uczestnicząc w pokazach i kursach fryzjerskich. Stale doskonalimy się i na bieżąco śledzimy najnowsze trendy panujące we fryzjerstwie i w modzie, które to dziedziny są ze sobą nierozerwalnie złączone.

Stylizacja włosów to dla mnie współczesna forma nowoczesnej sztuki funkcjonalnej będąca połączeniem profesjonalizmu, pasji, fantazji i doskonałej techniki. Stylista jest artystą, kreatorem obdarzonym talentem, estetycznym zmysłem  i wyczuciem indywidualnych oczekiwań swoich klientów. Właśnie takie cele i wymagania stawiam sobie i zespołowi współpracowników. Swoją pracę traktuję jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażuję się w to, co robię, gdyż zadowolenie i zaufanie jakim darzą mnie klienci jest dla mnie największym źródłem satysfakcji.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kursach w kraju i za granicą (m. in. szkolenie w jednej z najlepszych szkół fryzjerskich na świecie MAHOGANY w Londynie) przekazuję młodym ludziom, chcącym kreować piękno  i poznać świat pięknych włosów, prowadząc kursy i szkolenia w swoim salonie. Pracuję również w policealnych szkołach fryzjerskich w Białymstoku ucząc przedmiotów teoretycznych  i  zawodowych. Posiadam uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich (decyzja nr 1617514[02]/08).

Usługi fryzjerskie
 strzyżenie modelowanie
 mycie głowy trwała
 baleyage/balejaż pasemka
 koloryzacja włosów / farbowanie dekoloryzacja
 prostowanie włosów układanie włosów
 koki upięcia okolicznościowe
 fryzury ślubne regeneracja włosów
Kursy i szkolenia
 kursy fryzjerskie praktyki fryzjerskie
Kontakt:

Salon Fryzjerski MARIW
ul. Św. Rocha 10, lok. 6
15-879 Białystok
woj. podlaskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: Fryzjerki.pl
telefon:
komórka:
Pokaż kontakt
85 744 58 88
508 309 509
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)