Fryzjerki Poznań

Znaleziono: Poznań - 11 ofert

Wybrano kategorie: (wszystkie kategorie - Fryzjerki).
Poznań , os. Piastowskie 36

Jesteśmy salonem w centrum miasta, gdzie w przyjaznej atmosferze i dobrej kawie warto zrelaksować się. Wyszkolony i profesjonalny personel zajmie się włosami, twarzą. Pracujemy na włoskich kosmetykach do włosów ARTEGO.


Poznań , Śniadeckich 6a

Fachowo zaplatanie warkoczyki przez doświadczonymi afrykankami, Profesjonalnie Przedłużanie i zagęszczanie włosów, Kosmetyki naturalne egzotyczne do włosów.


Poznań , ul. Kowalewicka 14

Centrum Rekreacyjne Fabianowo Sport & Beuaty jest miejscem, które powstało z pasji do sportu i piękna. Znajdziesz tu radość, enegrię, równowagę ducha i uśmiech. Żyjemy pełnią życia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!


Poznań , Tomickiego 11 /3

Velvet & Limonka to miejsce, w którym wyspecjalizowana kadra sprosta Twoim oczekiwaniom. Przy filiżance aromatycznej kawy doradzimy oraz wprowadzimy w świat metamorfoz, ukoimy ciało i duszę...


Poznań , Listopadowa 28

SALON DOROTHY ZAPRASZA !!!


Poznań , Sczanieckiej 1/16

U nas fryzjer nie jest rzemieślnikiem, ale twórcą i inspiratorem Państwa nowego wizerunku. Oferta dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn.


Poznań , Żydowska 30

Piękne włosy to najważniejsza ozdoba każdej kobietyJeżeli znudził Cię już Twój kolor włosów i pragniesz odświeżenia lub zmiany, to najlepszy powód aby nas odwiedzić a przedstawimy Ci propozycję odpowiednich dla Ciebie kolorów.


1 2 >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)